Elif Çifçi

İstanbul

http://www.elifcifci.com/

Ödülleri & Başarıları

+90 532 609 78 77

eliffcifci@gmail.com

2010 yılında fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünü başarı ile tamamladıktan sonra farklı sektörlerde farklı işlerde yer aldım. Beni en heyecanlandıransa düğün fotoğrafları çekmek olduğuna karar verdim çünkü birbirine aşık insanlar görmekten son derece mutlu oluyorum. Şimdilerde ise sizlerin aşklarına aşk ile şahitlik etmekten onur ve gurur duyuyorum. Türkiye’nin her yerinde ve yurt dışında çekimler gerçekleştiriyorum, aklınıza gelen ne varsa ben yanınızdayım 🙂 Bu işin en sevdiğim kısmı ise yeni insanlar tanımam, yeni dostluklar kazanmam ve o harika hikayeleri dinleyecek olmam. Tercihlerinizin sizlere hep mutluluk getirmesi dileğimle. Ben Elif Çifçi Photography ve ekibim adına sizlere mutluklar dilerim..

Her düğün eşsiz bir öyküdür…

Sloganım “Duygu benim tutkumdur”. Evet doğru. Çalışmalarımın ardında özellikle sevginizi anlatmak, düğününüze, en güzel gününüze ait fotoğraflarımı anlatmak için büyük bir tutku vardır…

İnanıyorum ki hayatınızın en mutlu günlerinde yanınızda görmekten güven ve mutluluk duyacağınız kişiler arasında, tecrübesi ve işindeki ustalığıyla fotoğrafçılar da gelmektedir. Günün stresinde heyecanında sizinle o heyecanı paylaşacak kişiler ile çalışmak sizi rahatlatacaktır. Sizlerle o özel ve güzel gününüzü ölümsüzleştirmek için heyecan ile bekliyorum.

Elif Çifçi ile iletişime geçin

Elif Çifçi için yorum gönderin