Nilüfer Nalbantoğlu

İstanbul, Bursa

http://www.nilufernalbantoglu.com/

Ödülleri & Başarıları

05389896061

nilufernalbantoglu@gmail.com

Çekimlerde en keyif aldığım şey sizin hikayenize ortak olup, en yakın arkadaşınız gibi, birlikte sevinip, duygulanıp, eğlenip en özel günlerinizden birini paylaşmak. Hikayenize ortak olmak, doğallık ve duygular benim için en önemli olanlar.

Selam ben Nilüfer ya da siz kısaca Nunu diyebilirsiniz. Babamın fotoğraf merakı nedeniyle fotoğraf dergileri okuyarak, twin lens makinelerle oynayarak büyüdüm. Fotoğrafla hobi olarak ilgilenirken, 2006’da sosyoloji bölümünden mezun olduktan sonra, ajanslarda asistan olarak çalışmaya başladım. Önce tekstil sonra mobilya fotoğrafçılığı derken 2013 yılında kendi işletmemi açma kararı verdim. Şimdi işini çok severek yapan şanslı insanlardan biriyim.

Çekimlerde en keyif aldığım şey sizin hikayenize ortak olup, en yakın arkadaşınız gibi, birlikte sevinip, duygulanıp, eğlenip en özel günlerinizden birini paylaşmak. Hikayenize ortak olmak, doğallık ve duygular benim için en önemli olanlar. O yüzden günün büyük bölümünde pozsuz, müdahalesiz yaşadığınız her anı kaydetmeye çalışıyorum. En kısa zamanda sizin de en unutulmaz anlarınızı fotoğraflamak dileğiyle

Nilüfer Nalbantoğlu ile iletişime geçin

Nilüfer Nalbantoğlu için yorum gönderin