Tuğba Kobal Yılmaz

İstanbul, Kapadokya, Sakarya, Rize

https://tugbakobal.com/

Ödülleri & Başarıları

5343309032

merhaba@tugbakobal.com

Yazmayı ve duygusu olan her şeyi severim. İçinde sanat olan, duygu olan, her şey de biraz ben varım aslında. Karakterim sakin ve durağan olsa da ruhum bir o kadar kıpır kıpır ve heyecanlı. Eminim ki birlikte çok keyifli vakit geçiriyor olacağız. Sizin için buradayım.

Merhaba,

Ben, Tuğba. Uzun bir süre özel sektörde pastacılık yaptım. Yaptığım her ürünü fotoğraflamaktan çok keyif alıyordum. Sonrasında fotoğrafçılık konusunda çeşitli eğitimler alarak, fotoğrafın içine daha çok girdim. Ürün, yemek hikayesi çekmekten ziyade insan hayatına dokunmayı, da deneyimlemeyi tercih ettim. 2010 yılından beri ürün ve yemek fotoğrafı, 2017 yılından beri de düğün ve lifestyle aile fotoğrafları çekiyorum.
” Ve senin hikayen ” mottosu ile bu yola çıktım ve sizin hikayelerinizle yolculuğuma devam ediyorum. Anda kalmanız ve o anı doyasıya yaşayacağınız günü fotoğraflamak için bekliyor olacağım. Sizlere İstanbul’da hizmet veriyorum ama Türkiye’nin hatta Dünya’nın her yerine gelebilirim. Hikayenizi nerede yazmak istiyorsanız, orada anlarınızı kayıt altına almaktan mutlu olacağım.

Sevgiler,
Tuğba’dan.

Tuğba Kobal Yılmaz ile iletişime geçin

Tuğba Kobal Yılmaz için yorum gönderin