Hakkında

Hit The Moment

Anlar bir anda gelir ve gider; onları sonsuza kadar yakalamaktan daha değerli ne olabilir? Hit The Moment, hem Gelin&Damat’ların bu anı doyasıya yaşamaları ve harika bir deneyim yaşamaları için Türkiye’nin en iyi Düğün Fotoğrafçılarının Rehberini sunuyor. Bu rehberde yer alan Düğün Fotoğrafçıları için ise onların marka ve profesyonel olmaları için tüm kaynakları sağlıyor.

Serenay Lökçetin

Düğün Fotoğrafçısı + HTM Kurucusu

Yaklaşık 10 senedir düğün fotografçılığı alanında belgesel tarzı benimseyerek kendini ifade eden bir fotoğrafçıyım. Her yeni hikaye, yeni insanlar ve başka bir heyecan demek. Bu yüzden en iyi fotoğrafım henüz çekmediğimdir. =) 

 Emre Nesli

 Düğün Fotoğrafçısı + HTM Kurucusu

Düğün fotoğrafçısı olarak hedefim düğünün en çarpıcı anlarını belgesel bir ruh ve sanatsal bir bakış açısıyla yakalayıp aktarabilmek. Bunun için de durmadan gelişmeye, daha iyi görmeye ve bunları diğer fotoğrafçılara aktarmaya çalışıyorum.

Volkan Şeker

HTM CMO + Kurucusu

15 yıldan uzun süre kurumsal firmalarda Satış ve Pazarlama Yöneticiliği yaptıktan sonra Babies & Photographers, Your Story Magazine ve Hit The Moment ile birlikte fotoğrafçıların işlerinde daha iyi olması ve başarılı olmaları için projeler oluşturuyorum.

Serap Şeker

Aile Fotografçısı + Akademi&Ödül Danışmanı

2013 yılından bu yana aile ve bebek fotoğrafçılığı yapıyorum. Serap Seker Academy’de 600’den fazla fotoğrafçıya eğitimler tasarlıyorum ve Babies & Photographers Association’da Dünya çapında fotoğraf ödülleri düzenliyorum.

Tuğba Kobal Yılmaz

Dügün Fotografçısı + HTM Ops. Yöneticisi

2017 yıldından beri Düğün ve Lifestyle Aile Fotoğrafçılığı yapıyorum. Bununla birlikte Hem Fotoğrafçılar hem de Gelinler ve Aileler için oluşturulan Your Story Magazine editörlüğünü ve yöneticiliğini yapıyorum. Hit The Moment’tayım çünkü hikayeleri ve içindeki anları seviyorum. Size eşlik edeceğim için heyecanlıyım.