Fotoğraf Ödülleri

ÖDÜL JÜRİSİ

Düğün Fotoğrafçılığı Sektöründeki en iyi Fotoğrafçılar, Konuşmacılar ve Eğitimciler fotoğraflarınızı değerlendirecek, inceleyecek ve size ödül verecekler. Bu senin büyümene, öğrenmene ve Marka olmana yardımcı olacak. Bu değerli Jüri’den ödül alma ayrıcalığını elde edeceksin ve ödülünü gururla sergileyebileceksin. Fark yaratacak ve Müşterilerini etkileyeceksin.

HTM Fotoğraf Ödülleri

2022 – 1. TUR ÖDÜL JÜRİSİ

Ufuk Sarışen

dugun-fotografcisi-ufuk-sarisen-02

Düğün Fotoğrafçısı + HTM Ödül Jürisi

İstanbul’da ve İzmir’de yaşayan ancak dünyanın her yerine çekime gidebilen bir “düğün fotoğrafçısı” yım. Dünyanın en iyi düğün fotoğrafçılarının katıldığı Fearless Photographers Konferansına (Aachen, Almanya -2019) konuşmacı olarak davet edilen ilk Türk fotoğrafçı oldum. Uluslararası bir çok düğün fotoğrafçılığı yarışmalarında jüri üyeliği yaptım.

Soven Amatya

Soven Amatya Photography, Surrey wedding photography, htm, hit the moment, canon türkiye, canon canada, canon, canon usa

Wedding Photographer + HTM Award Jury

Hi, I’m Soven, a documentary-led wedding photographer based on the borders of London and Surrey, in the UK.
I work hard to produce the best photographs for the couples who have trusted me with their wedding photography. I believe in ensuring the couples have the best service possible. I love capturing fleeting moments as they occur which become long-lasting memories for the couples.

Louise Griffin

Hit The Moment

Wedding Photographer + HTM Award Jury

Hello, 

Thanks so much for including me in the judging panel. I am over the moon to be apart of this project and so many amazing photographers.
So a little about me….
I’m Louise,  but call me Lou! I’ve been a wedding photographer for almost 10 years now. Based in the Liverpool UK, but was born in Spain and grew up in America. I have a massive wanderlust heart and love creating beautiful images. My style of photography is romantic with a touch of cinematic elements. I have a two year old gorgeous daughter and if I’m not shooting wedding you can find me at the beach or an airport.
Please let me know if you require anything else at this stage.
Lou

Emre Nesli

Dügün Fotografçısı + HTM Kurucusu

Düğün fotoğrafçısı olarak hedefim düğünün en çarpıcı anlarını belgesel bir ruh ve sanatsal bir bakış açısıyla yakalayıp aktarabilmek. Bunun için de durmadan gelişmeye, daha iyi görmeye ve bunları diğer fotoğrafçılara aktarmaya çalışıyorum.