Hit The Moment

Sıkça Sorulan Sorular

HTM ile ilgili tüm merak ettiklerinizi buradan öğrenebilirsiniz. Burada yer almayan bir sorunuz varsa bize İletişim sayfasından veya bu sayfanın altındaki iletişim formundan ulaşabilirsin.

HIT THE MOMENT – ÜYELİK İLE İLGİLİ SORULAR

Üyelik Soruları

HIT THE MOMENT (HTM) NEDİR VE NEDEN ÜYE OLMALIYIM?

HTM, profesyonel Düğün Fotoğrafçıları topluluğunu temsil eden ve destekleyen üye tabanlı bir platformdur. HTM, her seviyeden fotoğrafçılar (ister yeni başlayın ister deneyimli ister yükselen profesyonel olun) için deneyimlerini paylaşmak, yeteneklerini geliştirmek, marka olmak ve profesyonel görünürlüklerini artırmak için değerli bir platform sağlar.

HTM, düğün fotoğrafçısı arayan gelin&damat ve çiftleri, profesyonel fotoğrafçılık deneyimlerinden neler bekleyebilecekleri konusunda kapsamlı bir rehber ve bilgilendirici makaleler sunarak üyeleriyle buluşturur. Böylece Fotoğrafçılar potansiyel müşterilerine kendilerini gösterme, onlara teklif ve hizmet sunma fırsatlarını yakalarlar.

HTM, Düğün Fotoğrafçılarına Türkiye’de ödüller kazanma fırsatını sunar. HTM, Fotoğrafçılara Marka olmaları yolunda büyük destek olur.

Üyeler, önde gelen satıcılardan indirimler alır, fotoğrafçılık işinin zorluklarını aşmak ve yeni fikirleri tartışmak için özel gruplara, aylık canlı eğitim toplantılarına katılır ve birçok avantajdan yararlanır.

HTM Neden FARKLI?

HTM Türk Düğün Fotoğrafçılarını bir araya getiren, eğitimler ile fotoğrafçıları destekleyen, onların başarılarını kutlayan, fotoğrafçılar ile fotoğrafçı arayan gelinleri ve çiftleri buluşturan ilk ve tek benzersiz bir platformdur. HTM, Birlikte çok daha güçlü be çok daha iyi olma mottosuyla hareket eder. Bu nedenle farklıdır.

ÜYELİK BAŞVURUSUNU NASIL YAPABİLİRİM VE ÜCRETLERİ NELERDİR?

Üyelik Başvurusunu buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

HTM’ye aylık ya da yıllık üye olabilirsin. Üyeliklerde giriş ücreti, operasyon ücreti gibi tek sefer ya da saklı ücretler yoktur.

Üyelik Planı ve Detayları Hakkında Bilgi Almak için Burayı Tıklayınız

TÜRKİYE DIŞINDA YAŞAYAN TÜRK FOTOĞRAFÇIYIM. BU PLATFORMA KAYIT OLABİLİR MİYİM?

Evet olabilirsin ve olmalısın. Türk fotoğrafçı arayan potansiyel müşterilerinize kendinizi göstermeniz için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

ANI YAŞAT

HIT THE MOMENT – AKADEMİ İLE İLGİLİ SORULAR

Akademi Soruları

HTM AKADEMİ NEDİR ve NASIL KATILABİLİRİM?

HTM Akademi, sürekli eğitim ve gelişim demektir. Tek seferlik bir workshop ya da geçici bir eğitim değildir. HTM Akademiye Düğün Fotoğrafçıları için her ay yeni eğitimler eklenir. Geçmişe dönük tüm eğitimleri de izleyebilirsiniz. Kendi hızınızda kendi zamanınızda. HTM Akademinin diğer büyük farkı 3 ayda bir Coaching oturumları ile tüm fotoğrafçıları bir araya getirmesi onların sorularını yanıtlaması ve yeni trendler hakkında bilgiler vermesidir.

HTM Akademi, Üyeler için ücretsizdir. Akademiye ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

AKDEMİ EĞİTİMLERİNE NASIL ULAŞABİLİRİM?

Üye girişi yaptıktan sonra: Eğitimlerim sekmesinden kayıtlı tüm eğitimlere ulaşabilir, izlemeye ve uygulamaya hemen başlayabilirsiniz.

EĞİTİMLERİ KİM HAZIRLIYOR?

HTM Akademi eğitimleri Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi fotoğrafçılarından Serenay Lokçetin ve Emre Nesli başta olmak üzere alanında en iyiler tarafından Dünya standartlarında ve hatta ötesinde hazırlanmaktadır.

EĞİTİMLERİ NE ZAMANA KADAR İZLEYEBİLİRİM?

HTM üyeliğiniz boyunca eğitimleri izleyebilirsiniz. Üyeliğinizi sona erdirirseniz buradaki içeriğe ulaşmanız artık mümkün olmayacaktır.

GELİŞ.DEĞİŞ.GÖR.

HIT THE MOMENT – ÖDÜLLER İLE İLGİLİ SORULAR

Ödül Soruları

HTM ÖDÜLLERİ NEDİR?

HTM Ödülleri, Düğün Fotoğrafçılarını ödüllerle, rehberimizde öncelikli listelemeyle, güçlü profilleriyle, unvanlarla ve profesyonel tanınırlıkla ödüllendirir. Tüm Fotoğrafçılara açık bir yarışmadır. Buradan kazandığınız ödüllerle hem Türkiye ve Dünya’da prestij kazanır hem de Müşterilerinize Ödüllü Bir Fotoğrafçı olduğunuzu göstererek daha fazla güven verirsiniz.

HTM Ödüllerindeki Fotoğraflar Türkiye ve Dünya’nın en iyi fotoğrafçıları tarafından değerlendirilir. Yılda 4 kere yapılır ve her yarışma 4 Jüri tarafından değerlendirilir. Serenay Lokçetin veya Emre Nesli’den biri her yarışma döneminde Jüride yer alırken diğer 3 Jüri üyesi her dönem değişiklik gösterir. Böylece farklı görüşler ve bakış açıları ile Ödüllere dinamik bir yapı getirilmiştir.

YARIŞMAYA NASIL KATILABİLİRİM?

HTM Awards tüm fotoğrafçılar için açıktır. HTM Aylık Üyeleri her yarışma dönemine 1 ve Yıllık Üyeleri 3 adet fotoğrafıyla ücretsiz katılabilir.

Yarışmaya başvurmak ve başvuru koşulları için burayı tıklayabilirsiniz.

YARIŞMA SONUÇLARINI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

HTM ödülleri, Yarışmalar sayfasındaki başvuru ve sonuç açıklama takvimine göre websitesinde, sosyal medyada ve yarışmaya katılanlara e-mail yoluyla ulaştırılır.

FOTOĞRAFLARIMIZA GERİ BİLDİRİM VERİLECEK Mİ?

HTM Yarışmasına gönderilen fotoğraflar Jüri tarafından farklı kriterlere göre değerlendirilir ve oylanır. Yarışmaya gönderilen fotoğraflar için geri bildirim yapılmayacaktır.

YOLCULUĞUMUZUN ADI HAYAT

HIT THE MOMENT – ÜYELERİN SORDUĞU SORULAR

Üyelerin Soruları

KULLANICI ADIMI VE/VEYA ŞİFREMİ UNUTTUM. NASIL YENİLEYEBİLİRİM?

Kullanıcı adınızı ve Şifrenizi buraya tıklayarak kolayca yeniden alabilirsiniz.

ÜYELİĞİMİ YENİLEMEYİ UNUTTUM. NE YAPMALIYIM?

Üyeliğiniz iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenir. Kart bilgilerinizi ve üyelik planınızı kontrol panelinizden kolaylıkla yapabilirsiniz.

BİRDEN FAZLA ŞEHİRDE HİZMET VERİYORUM. FARKLI ŞEHİRLERİN REHBERİNDE OLABİLİR MİYİM?

Aylık Üyeler 3 ve Yıllık Üyeler sınırsız şehire kadar hizmet bölgesi seçebilir. Böylece farklı bölgelerden daha fazla müşteriye ulaşma imkanı elde eder.

HTM ÜYELİĞİMİ İPTAL ETMEYE KARAR VERDİM. NASIL YAPABİLİRİM?

Üyeliğinizi hiçbir zaman iptal etmeyeceğinizi ve fırsatlardan yararlanmaya devam edeceğinizi bilmemize rağmen istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Bununla birlikte Yıllık Üyelik iptallerinde geri ödeme yapılmamaktadır.

Aradığın cevabı bulamadıysan bize aşağıdaki iletişim formundan ulaşabilirsin.

T: 0544 561 71 89
E: info@hitthemoment.com